2017

9. 12. Pomalu sepisuji články z proběhlých akcí, zatím světovka a Říp
18. 11. Úspěšná sezóna pokračuje! Ze Světové výstavy v Lipsku, která se konala minulý týden, si vezeme hned dva tituly SVĚTOVÝ VÍTĚZ - Lina Silber k němu přidala ještě BOS a Aragorn Bonsai She-Kra dokonce BOB. 
28. 10. Přidala jsem článek z Pňovských dvojzkoušek, kde si Lara splnila svou první zkoušku v kategorii LA2. 
6. 10. Pokračujeme v letošní úspěšné sezóně. S Aidou jsme se staly Vicemistry ČR juniorů, Lara se též zúčastnila MČR mládeže (družstva 6./19, jednotlivci 16./59), jak jí to běhalo můžete zhodnotit na videu. I článek z Přerova je na svém místě. Pokračovaly jsme dvojzkouškami v Pesoparku. Velmi se nám zadařilo i na Speciální výstavě na Třech Studních, odkud si Lara odnesla svůj první BIS (vítěz celé výstavy), v historii krašáků v ČR je to čtvrtý BIS pro plemeno, z toho třetí pro naši smečku. Aris si vyběhal ocenění BOS a Nejlepší dospělý pes plemene. Do kruhu jsem se podívala i se šarplanincem Meronem, spolu jsme si vybojovali BOB. 
16. 9. Nestíhám, nesvačím... Doplnila jsem článek z Lucemburska, z Mladé Boleslavi, z Dvora Králového i z Nechranic. Abych shrnula ještě nezveřejněné výsledky, Aroušek má na kontě dva nové CAJCe, BOJe i BOBy, čímž si splnil podmínky pro zisk titulu Junior šampion ČR. A tady jeden důkaz, že Arouš je nejen krásný, ale taky šikovný.     
9. 8. Je to ostuda, ale na aktualizaci prostě nebyl čas ani chuť. A přitom se máme rozhodně čím chlubit. S Aidou jsme se v Lucembursku spolu s úžasným týmem Czech medium stars staly MISTRY EVROPY DRUŽSTEV. Máme za sebou také skvělých pár dnů na Nových Hradech. Článek z Nových Hradů, který je tradicí už nejen pro mě, neleznete ZDE, na reportáži z Lucemburska zatím intenzivně pracuji. Tak ještě aspoň video z Mistrovství Evropy ZDE.
 Foto: Kristina Preisová    
23. 6. Máme za sebou repre soustředění, které proběhlo ve Větřkovicích. Více ve článku. 
2. 6. Říct, že při nás v květnu stálo štěstí je asi slabé slovo. S Aidou jsme se kvalifikovaly na EUROPEAN OPEN JUNIOR a v červenci budeme ČR reprezentovat v Lucembursku. Lara si v Litoměřicích svými 2x CAC, Klubový vítěz, CACIB a 2x BOB splnila podmínky pro Šampiona ČR a Arísek si rozjel s oceněním 2x CAJC, 2x BOJ, Klubový vítěz, 2x BOS nejen cestu k Junior šampionovi ČR, ale také svou slibnou výstavní kariéru. Více o šíleném víkendu, který dokazuje, že nic není nemožné, že stačí jen hodně chtít a trochu makat, najdete ve článku
17. 5. Máme za sebou dva úspěšné agilitní víkendy - na Květnovém poháru v Liberci závodila úspěšně celá smečka a tuto neděli zazářila Aida i na MČR sheltií, odkud jsme si odvezly titul II. Vicemistrů ČR šeltií v agility pro rok 2017. 
6. 5. Minulý víkend jsme s Aidou strávily na kvalifikačním závodě juniorů pro Europen Open Junior, které se koná v červneci v Lucembursku. Vcelku se nám dařilo a nyní se držíme na čtvrtém, tedy ještě postupovém, místě v bodové tabulce, jak vše dopadne, však ukáže jen závod v Děčíně. Více informací v článku, videa našich běhů ZDE.
Za fotku i s mým děsivým výrazem vděčíme Majdě Bradáčové :-). 
25. 4. V neděli jsme vystupovali na Zámecké pouti, která probíhala na, nám velmi blízkém, zámku Kačina. Více ve článku, jedno Aidy video i na Youtube. 
22. 4. Jak už je u mě zvykem, příliš nestíhám, krom závodů a tréninků jsem teď byla zahlcena školou, organizováním našeho Kutnohorského groše, počítáním bodů do šarplanince, krašáka a tornjaka roku 2016 a vůbec vším možným. Abych tedy postupně shrnula, co se poslední dva měsíce událo. Koncem března jsme se s našimi kamarády vydali na krásný výlet okolo Budyně nad Ohří, po kterém mě přeprala angína, během které jsem se alespoň snažila připravovat naše domácí agilitní závody O kutnohorský groš. Ty dopadly nejlépe jak mohly, vše skvěle klapalo a dle ohlasů jsme si je užili nejen my jako pořadatelé, ale i všichni závodníci a pan rozhodčí. A minulý týden jsme s Aidou bojovaly, byť neúspěšně, na kvalifikačkách na MČR v agility.
Práci s články jsem si samozřejmě dala, proto budu ráda, pokud do nich nahlédnete. Před námi jsou nyní ukázky dogdancingu na Kačině, kvalifikačky na EOJ a spoustu další fajn akcí, kam se těšíme, třeba se někde potkáme! :-) 
27. 2. Přestože únorové počasí není příliš uzpůsobeno k tréninkům, na závodech se nám daří. Lara má na kontě další tři čisté zkoušky v LA1 na výborně, dohromady jich tedy ulovila už pět. Z Ratenic si dovezla jedno 2. místo, z Hradišťka dokonce dvě vítězství. I s Aidou probíháme parkury ve slušném tempu a vzhledu, ovšem nějaká chybička se semtam vloudí, takže žádné čisté na žampiona nepřibyly, jedna MA3 se nám ale povedla vyhrát. Videa z Ratenic i z Hradišťka jsou už na svém místě, stejně jako oba články.     
5. 2. Leden je za námi, během něj jsme stihli několik cvičáků, spoustu procházek a domácího cvičení. Včera jsme se s Arískem, Larou a Justýnou zúčastnily mezinárodky DUO CACIB v Brně. Jak jsme dopadli zjistíte ZDE a ZDE. Článek ZDE. Fotky se moc nepovedly, tak aspoň jedna, nad kvalitou zavřete prosím oči.